Jaunumi

                                                                                                                     

15.04.2021

Publicēja 2021. gada 15. apr. 00:38Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2021. gada 15. apr. 03:59 ]

Dmitrijs Varlamovs is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

https://zoom.us/j/93273033355

Nodarbības laukā notiks:
Mārupe, Gerberu iela 1
Piektdien(16.04.21) 15.30 - 16.30
Dobele, ķestermeža estrāde
Sestdien(17.04.21) 10.00 -11.00 (4-6 gadi),11.00 - 12.00 ( Vidēja grupa),12.00- 13.30 (Vecākā grupa)
Uz nodarbībām jāsaģērbjas atbilstoši laika apstākļiem, līdzi ņemot lecamauklu un pudeli padzerties, lai noskaidrotu kurā grupā ir jūsu bērns lūdzu sazināties ar treneri - 27118454
Apmaksu par nodarbībām jāveic līdz 20.datumam uz kluba kontu 
 

Ieteicams noskatīties!

Publicēja 2021. gada 24. marts 02:49Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2021. gada 24. marts 02:49 ]

Svarīga informācija – izmaiņas nodarbību laikos!

Publicēja 2020. gada 14. dec. 10:19Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 14. dec. 10:19 ]

Cien.vecāki un sportisti sākot ar rītdienu notiks izmaiņas online nodarbību laikiem!

Sākot ar rītdienu (15.decembri) nodarbības notiks otrdienās un ceturdienās

19.00 -20.20

  Nodarbībās nepieciešams sporta tērps, josta un karatē cimdi, kā arī brīva vieta fiziskajām aktivitātēm.

       Mājas lapā www.karateippon.lv, sadaļā jaunumi, 30 minūtes pirms katra treniņa sākuma tiks publicēts links, lai varētu pievienoties nodarbībai.


Karatē kluba „IPPON” karatisti sacensību sezonu iesāk Jelgavā!

Publicēja 2020. gada 24. sept. 03:01Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 24. sept. 03:02 ]

19.septembrī Jelgavā notika 6. starptautiskais karatē čempionāts „Jelgavas kauss 2020”, kurā piedalījās 180 sportisti no 16 Latvijas karatē federācijas klubiem.      Sacensības notika pēc olimpiskajiem WKF (World karate federation) sacensību noteikumiem. Dobeli pārstāvēja 7 karatē kluba „IPPON” sportisti – Ksenija Roze, Matīss Bekmanis, Artūrs Ņikitins, Jānis Apinis, Viktors Holodovs, Ralfs Kristiāns Plūme un Renārs Pešiks. 

Sacensību rezultāti:

1.vieta – Ralfs Kristiāns Plūme

2.vieta – Renārs Pešiks un Jānis Apinis

3.vieta – Viktors Holodovs

4.vieta – Ksenija Roze, Ralfs Kristiāns Plūme un Artūrs Ņikitins

5.vieta – Matīss Bekmanis

       Sportistiem šīs bija pirmās sacensības pēc 7 mēnešu pauzes, sezonas turpinājumā plānojās dalībā sacensībās Jūrmalā, Saulkrastos un Jelgavā!

Paldies sportistiem un vecākiem par atbalstu!!!


Nodarbību grafiks 2020./2021.gada sezonā Mārupē!

Publicēja 2020. gada 30. aug. 12:02Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 30. aug. 12:02 ]

Mārupe (no 3.septembra)

Otrdienas

         16:30 – 18:00 (vecākā grupa)

18:00 -19:00 (4-6 gadi)

19:00 -20:00 (7-11 gadi)

Ceturdienas

         16:30 – 18:00 (vecākā grupa)

18:00 -19:00 (4-6 gadi)

19:00 -20:00 (7-11 gadi)

Nodarbību grafiks 2020./2021.gada sezonā Dobelē!

Publicēja 2020. gada 30. aug. 12:01Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 30. aug. 12:01 ]

Dobele (no 2.septembra)

Pirmdienas

17:00 – 18:00 - sporta grupa (7-11 gadi)

        18:00 – 19:30 - sporta grupa (vecākā grupa)

Trešdienas

  16:00 – 17:00 (7 -11 gadi)

  17:00 - 18:00 (7-11 gadi )

18:00 - 19:00 (4-6 gadi)

           19:00 - 20:30 (vecākā grupa) 

Piektdienas

                      16:00 – 17:00 (7-11 gadi)                     

17:00 - 18:00 (7-11 gadi)

18:00 - 19:00 (4-6 gadi)

          19:00 - 20:30 (vecākā grupa


_______________________________________________________________________________________________________

Informācija vecākiem un sportistiem!

Publicēja 2020. gada 23. aug. 11:05Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 23. aug. 11:05 ]

28.augustā (piektdien) karatē nodarbības nenotiks! Tās tiek pārceltas uz 24.augustu (pirmdien)!

Nodarbību laiki paliek nemainīgi.

Nodarbību laiki augustā!

Publicēja 2020. gada 3. aug. 10:31Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 3. aug. 10:31 ]

Dobele

Trešdienas 

17:00 - 18:00 (7-11 gadi)

18:00 - 19:00 (4-6 gadi)

19:00 - 20:30 (Vecākā grupa) 

Piektdienas

17:00 - 18:00 (7-11 gadi)

18:00 - 19:00 (4-6 gadi)

19:00 - 20:30 (Vecākā grupa)

 

Nodarbības augustā notiks sporta zālē, jāvelk sporta tērps (kimano nav jāņem), līdz jābūt lecamauklai un pudelei padzerties!

 

Mārupē nodarbības atsāksies septembrī!

Krosa rezultāti!

Publicēja 2020. gada 15. jūl. 04:10Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 15. jūl. 04:10 ]

7-11 gadi 1.grupa

1)Henrijs Jurevics 7:18

2)Mihails Pisarevs 7:21

2) Artūrs Salenieks 7:21

3) Ričards Japins 7:38

4) Diāna Sagaidaka 7:43

5)Sofija Štelmaha 7:44

6) Renārs Petrovs 7:47

7)Heinrihs Baranovskis 7:51

8) Matīss Silovs 8:02

9) Kurts Kristiāns Pakulis 8:04

10) Artjoms Lemza 8:22

11)Alens Streistermanis 8:24

12) Martins Zvirbulis 8:40

13)Roberts Muižnieks 8:51

14) Raivo Rodrigo Heidermanis 9:43

15)Mārtiņš Bergmanis 9:44

16)Artis Urga 9:52

17) Alise Undīne Heidermane 10:06

18)Madara Ventaskraste 10:10

19)Diāna Puškasa 10:10 

7-11 gadi 2.grupa

1)Ralfs Jurevics 7:40

2) Filips Apšinieks 8:00

3)Anastasija Safonova 8:12

4)Marks Ivanovs 8:31

5)Rodrigo Siliņš 8:34

6)Katrīna Tīna Grinberga 8:36

7)Aleksandrs Voropajevs 8:50

8) Roberts Fokins 9:00

9) Aleks Kapitanovs 9:04

10)Dominiks Račickis 9:06

11)Jēkabs Lesiņš 9:15

12)Valters Šēfers Šteinbergs 9:17

13)Renārs Erlihs 9:20

14)Artjoms Krievaitis 9:31

15) Izaks Andrade 9:45

16)Knuts Lignickis 10:02

17)Viktorija Miezīte 10:13 

Vecākā grupa

1)Jānis Kristers Vinciuns 6:20

2)Everts Verners Grunde 6:22

3) Regnārs Lambreksis 6:25

4)Viktors Holodovs 6:28

5)Renārs Pešiks 6:40

6)Artūrs Ņikitins 6:50

7)Matīss Niks Bekmanis 7:00

8)Gustavs Lesiņš 7:01

9)Kristaps Lukass 7:05

10)Marks Blumfelds 7:20

11) Jānis Apinis 7:25

12)Viljams Šveicers 8:01

13)Ričards Dzenis 8:04

14)Andrejs Juškevics 8:22

15) Ralfs Kristiāns Plūme 8:45

16)Nils Maļinovskis 9:00

17)Kristers Leikuns 9:05

18)Roberts Dzenis 9:06

19)Roberts Apinis 9:07

20) Ksenija Roze 9:20

21)Kristiāns Štāls 9:50

22)Everita Grunde 10:25

23)Sindija Tolopilo 10:27


1-10 of 153