Jaunumi‎ > ‎

Dobeles novada domes priekšsēdētājs aicina pie sevis labākos karatistus

Publicēja 2017. gada 31. okt. 05:13Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2017. gada 31. okt. 05:13 ]

Piektdien, 27.oktobrī, Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns uz tikšanos bija aicinājis kluba “IPON” labākos sportistus  - Anastasiju Bakaiti, Haraldu Ikvildu , Raineru Mozuli - un viņu treneri Dmitriju Varlamovu, lai apsveiktu jaunos šotokan karatē čempionus un pateiktos viņiem par ieguldījumu sporta popularizēšanā Dobelē un Dobeles novadā.

Sportisti un viņu treneris stāstīja par 25. SKDUN Pasaules šotokan karatē čempionātu, kas oktobra sākumā notika Ungārijas pilsētā Egerā, kurā piedalījās pieci Dobeles novada jaunieši. Trīs no viņiem ieguva godalgotas vietas savā vecuma grupā un svara kategorijā, Haralds Ikvilds kļuva par šotokan karatē čempionu, Rainers Mozulis izcīnīja trešo vietu, savukārt Anastasija kļuva par savas vecuma un svara grupas čempioni.
Treneris nedaudz ieskicēja nākotnes ieceres un plānus, uzsverot, ka visa pamatā ir regulārs un smags darbs. Tādēļ ir ļoti cītīgi jātrenējas, lai varētu īstenot savas nākotnes ieceres un saniegt izvirzītos mērķus.

Domes priekšsēdētājs arī uzsvēra, ka ir liels prieks redzēt tik vispusīgus jauniešus un novēlēja veiksmi mācībās un sasniegumus sportā.