Jaunumi‎ > ‎

„Ippon” karatisti otro gadu pēc kārtas izcīna Artūra Rancāna piemiņas kausu!

Publicēja 2015. gada 1. jūn. 23:47Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2015. gada 1. jūn. 23:48 ]

31.maijā Lapmežciemā jau 10. gadu notika karatē sacensības „Artūra Rancāna piemiņas kauss”, kas notiek par godu traģiski bojāgājušajām karatē trenerim Artūram Rancānam. Uz šīm sacensībām jau 5. gadu pēc kārtas brauca arī 23 karatē kluba „Ippon” sportisti no Dobeles, Jaunbērzes un Bikstiem, lai pārstāvētu novada un kluba vārdu. Tieši tas arī izdevās sportistiem, kopvērtējumā iegūstot visvairāk pirmās vietas un mājās atvedot Artūra Rancāna piemiņas kausu, kurš otro gadu pēc kārtas paliek pie kluba „Ippon” trenera!

Kopā sacensības pulcēja ap 100 sportistiem no Dobeles, Rīgas, Jūrmalas un Tukuma.

Pirmās vietas izcīnīja – Daniils Drics,Jānis Apinis( 2 reizes),Artūrs Zērviņš,Jānis Latvers, Haralds Ikvilds,Ralfs Sola(2reizes),Renārs Pakalns un Anastasija Bakaite

Otrās vietas izcīnīja – Rainers Mozulis, Antons Maļavkins,Renārs Pakalns,Kaspars Latvers un Andrejs Juškevičs.

Trešās vietas izcīnīja – Rainers Mozulis,Antons Maļavkins,Dmitrijs Vanda,Anastasija Bakaite

Ceturtās vietas izcīnīja – Timūrs Krastiņš un Roberts Vanda

Pārējie sacensību dalībnieki dobelnieki Zigurds Štelbs, Nils Maļinovskis un Markuss Namsons ļoti centās, bet diemžēl godalgotas vietas neizcīnīja.