Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba „IPPON” karatisti izcīna otro vietu sacensībās Jelgavā!

Publicēja 2019. gada 4. dec. 02:10Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2019. gada 4. dec. 02:10 ]

24.novembrī Jelgavā notika Zemgales reģiona čempionāts, kurā piedalījās 180 dalībnieku no Latvijas un Lietuvas 12 karatē klubiem. Dobeles un Mārupes novadus sacensībās pārstāvēja karatē kluba „IPPON” 20 sportisti. Sacensības notika pēc olimpiskajiem WKF (World karate federation) noteikumiem. Klubu kopvērtējumā karatē klubs „IPPON” ieguva 2.vietu 12 klubu konkurencē.

Sacensību rezultāti:

Pirmās vietas izcīnīja -  Kurts Kristiāns Pakulis, Renārs Pešiks, Andrejs Juškevics, Ralfs Kristiāns Plūme, Viktors Holodovs, Marks Blumfelds, Jānis Kristers Vinciuns, Matīss Niks Bekmanis.

Otrās vietas izcīnīja -  Ralfs Kristiāns Plūme, Kristaps Lukass, Gustavs Lesiņš, Rūta Auzenbaha, Ksenija Roze, Viktors Holodovs, Andrejs Juškevics.

Trešās vietas izcīnīja -  Artūrs Salenieks, Henrijs Jurevics, Sofija Steļmaha, Diāna Puškasa, Rūta Auzenbaha, Marks Blumfelds, Kristaps Lukass, Gustavs Lesiņš.

Keita Zviedre, Artjoms Lemza, Mihails Pisarevs un Heinrihs Baranovskis pirmo reizi piedalījās tāda līmeņa sacensībās šoreiz godalgotas vietas neizcīnot. Tiesnešu pienākumus pildīja kluba sportisti Regnārs Lambreksis un Artūrs Ņikitins.