Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba „IPPON” karatisti Jelgavā izcīna 7 zelta medaļas!

Publicēja 2019. gada 12. maijs 07:25Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2019. gada 12. maijs 07:25 ]

5.maijā Jelgavā notika 11. Baltijas karatē čempionāts „Baltic Open”, kurā piedalījās 180 sportistu no 11 Latvijas un Lietuvas karatē klubiem. Karatē klubu „IPPON” sacensībās pārstāvēja 13 kluba sportisti. Sacensības palīdzēja organizēt un tiesāt kluba vecākie sportisti – Sandris Krūmiņš un Regnārs Lambreksis. Kluba sportisti izcīnija 7 zelta, 4 sudraba un 4 bronzas medaļas. Klubu kopvērtējumā, 11 klubu konkurencē, iegūta 5.vieta!

Pirmās vietas izcīnīja – Marks Blumfelds, Ralfs Kristiāns Plūme(divreiz), Nils Maļinovskis, Ksenija Roze (divreiz), Jānis Vinciuns.

Otrās vietas izcīnīja – Rūta Auzenbaha, Antons Maļavkins, Pāvels Isajevs, Viktors Holodovs.

Trešas vietas izcīnīja – Nils Maļinovskis, Viktors Holodovs, Marks Blumfelds, Renārs Pešiks.

Šoreiz mazliet nepaveicās un ceturtās vietas izcīnīja – Artūrs Ņikitins, Matīss Bekmanis un Jānis Apinis.

Liels paldies vecākiem un sportistiem, Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldei par atbalstu un pasažieru pārvadātājam „Laiks braukt” par sportistu nogādāšanu uz sacensībām.