Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba „IPPON” karatisti Matīss Niks Bekmanis un Haralds Ikvilds uzvar Baltijas šotokan karatē čempionātā Lietuvā!

Publicēja 2019. gada 25. marts 02:07Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2019. gada 25. marts 02:07 ]

9.martā Lietuvā, Paņevežā notika XXV Baltijas šotokan karatē čempionāts, kurā piedalījas 250 sportistu no 16 karatē klubiem no  Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Latviju pārstāvēja Dobeles novada karatē kluba”IPPON” 8 sportisti – Ksenija Roze, Sandris Krūmiņš, Marks Blumfelds, Artūrs Ņikitins, Antons Maļavkins, Viktors Holodovs, Matīss Niks Bekmanis un Haralds Ikvilds. Kopumā kluba sportisti izcīnīja 6 medaļās – 2 zelta, 1 sudraba un 3 bronzas. Kopvērtējumā 16 klubu konkurencē iegūta 8 vieta.

Sacensību rezultāti:

Pirmās vietas izcīnīja un par čempioniem kļuva  – Matīss Niks Bekmanis un Haralds Ikvilds

Otrās vietas izcīnīja – Artūrs Ņikitins

Trešās vietas izcīnīja – Marks Blumfelds, Ksenija Roze, Sandris Krūmiņš

Viktoram Holodovam un Antonam Maļavkinam šoreiz nepaveicās un godalgotas vietas netika izcīnītas.

Liels paldies Dobeles novada kultūras un sporta pārvaldei, vecākiem un sportistiem par atbalstu!