Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba „IPPON” karatisti piedalās Zemgales novada karatē čempionātā un iegūst 2.vietu!

Publicēja 2018. gada 3. dec. 06:05Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2018. gada 3. dec. 06:07 ]

25.novembrī Ozolniekos notika Zemgales novada karatē čempionāts, kurā piedalījās ap 220 sportistu no Dobeles, Ozolnieku, Mārupes, Bauskas, Jelgavas, Rīgas, Tukuma novadiem, kā arī viesi no Lietuvas.

Dobeles un Mārupes novadu sacensībās pārstāvēja 18 karatē kluba „IPPON” sportisti trenera Dmitrija Varlamova vadībā un kā klubu pārstāvēja divi tiesneši – Sandris Krūmiņš un Regnārs Lambreksis.

Kopumā kluba sportisti izcīnīja – 9 zelta, 8 sudraba un 7 bronzas medaļas, kas klubu kopvērtējuma deva godalgoto 2.vietu, atpaliekot no sacensību organizatoriem - Jelgavas, bet 3.vietā atstājot Ozolnieku komandu.

Īpaši gribētos izteikt kluba sportistus Marku Blumfeldu, kurš sacensībās izcīnīja 3 zelta medaļās, Matīsu Bekmani, kurš ieguva 2 zelta medaļās un Regnāru Lambreksi, kuru sacensību beigās atzina par  laukuma labāko tiesnesi!

Sacensību rezultāti :

Pirmās vietas izcīnīja : Marks Blumfelds ( 3 reizes), Artūrs Ņikitins, Ralfs Kristiāns Plūme,Viktors Holodovs, Ksenija Roze, Matīss Bekmanis (2 reizes).

Otrās vietas izcīnīja: Andrejs Juškevics, Kristers Leikuns, Rainers Mozulis, Jorens Jurevics, Renārs Pešiks, Ksenija Roze, Rūta Auzenbaha.

Trešās vieta izcīnīja: Timūrs Krastiņš, Haralds Ikvilds, Jānis Kristers Vinciuns, Viktors Holodovs, Andrejs Juškevics, Rūdolfs Klētnieks, Jorens Jurevics.

Liels paldies vecākiem un sportistiem par atbalstu, kā arī pasažieru pārvadātājam „Laiks braukt” par sportistu nogādāšanu uz sacensībām!