Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba”Ippon” sportistiem labi panākumi sacensībās Rīgā!

Publicēja 2016. gada 20. apr. 01:50Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2016. gada 20. apr. 01:50 ]

17.aprīlī Rīgā notika „Rīgas karatē čempionāts”, kurā šogad piedalījās 131 sportists no Rīgas, Dobeles, Jelgavas, Daugavpils, Rēzeknes un viesi no Krievijas - Pleskavas. Dobeles karatē klubu „Ippon” pārstāvēja 42 sportisti trenera Dmitrija Varlamova vadībā. Šogad sacensības notika trīs disciplīnās – sumo, kata(vingirnājumu komplekss) un kumite (cīņa ar pretinieku).Visi karatē kluba „Ippon” sportisti izcīnīja godalgotas vietas. Kopumā sacensībās Dobeles karatisti izcīnīja – 12 zelta, 11 sudraba un 15 bronzas medaļas.

Pirmās vietas izcīnīja – Jānis Apinis, Markus Stols, Kārlis Buivids, Markuss Akermanis, Renārs Pešiks, Haralds Ikvilds (sumo un kumite), Dmitrijs Vonda, Jānis Vinciuns, Sandris Krūmiņš, Andrejs Juškevics, Evelīna Biļinska, Sindija Tolopilo.

Otrās vietas izcīnīja – Ksenija Roze, Nils Maļinovskis, Roberts Apinis, Ralfs Sola, Markus Emīls Namsons, Artūrs Ņikitins, Viktors Kasatkins, Mārtiņš Razžīvins, Kristers Laukakmenis, Aleks Štalbergs, Marks Bumfelds.

Trešās vietas izcīnīja – Sergejs Bakaite, Nikolajs Suhanovs, Adrians Vincents Suskēvičs, Iļja Lukošus, Artūrs Zerviņš, Tomass Muzikants,J urģis Pētersons, Ralfs Kristiāns Plūme, Roberts Jakubovičs, Daniils Drics, Rainers Mozulis.