Jaunumi‎ > ‎

Karatē kluba „Ippon” sportisti veiksmīgi piedalās starptautiskās karatē sacensībās Lietuvā un Daugavpilī!

Publicēja 2020. gada 8. marts 12:34Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2020. gada 8. marts 12:34 ]

Aktīvas brīvdienas aizvadīja karatē kluba „IPPON” 8 sportisti  piedaloties starptautiskās karatē sacensībās Lietuvā un Daugavpilī!

29.februārī Lietuvas pilsētā Paneveža notika XXVI Baltijas šotokan karatē čempionāts, kurās piedalījās 400 dalībnieku no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Kluba sportisti izcīnīja 2 zelta un 4 bronzas medaļas. 24 klubu kopvērtējumā iegūta 9. vieta. Visi kluba sportisti piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku ) disciplīnā.

Sacensību rezultāti:

1. vietu izcīnīja – Viktors Holodovs

1.vietu izcīnīja – Matīss Niks Bekmanis

3.vietas izcīnīja – Ksenija Roze, Artūrs Ņikitins, Jānis Apinis, Ralfs Kristiāns Plūme

Renārs Pešiks un Jānis Kristers Vinciuns zaudēja sacenību pirmajā kārtā un cīņā par godalgotām vietām nepiedalījās.

1.martā Daugavpilī notika 3. Latgales WKF karatē čempionāts, kur piedalījās 260 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. IPPON kluba sportisti izcīnīja 3 zelta, 1 sudraba un 8 bronzas medaļas. 12 klubu kopvērtējumā iegūta 8.vieta. Sportisti piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku )disciplīnā.

Sacensību rezultāti :

1.vietas izcīnīja – Viktors Holodovs (divās kategorijās), Ralfs Kristiāns Plūme

2.vietu izcīnīja – Jānis Apinis

3.vietas izcīnīja – Ksenija Roze, Artūrs Ņikitins, Ralfs Kristiāns Plūme, Renārs Pešiks, Jānis Kristers Vinciuns, Matīss Niks Bekmanis, Jānis Apinis

Liels paldies sportistiem, sportistu vecākiem par atbalstu! Paldies Holodovu ģimenei par palīdzību sportistu nogādāšanai uz sacensībām!