Jaunumi‎ > ‎

Starptautiskās karatē sacensības "Rīga Cup 2014"

Publicēja 2014. gada 18. nov. 01:48Dmitrijs Varlamovs   [ atjaunināts 2014. gada 21. nov. 00:06 ]

16.novembrī Rīgā notika starptautiskas karatē sacensības „Rīga Cup 2014”, kurā piedalījās ap 100 sportistiem no 3 dalībvalstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas. Dobeles karatē klubu „Ippon” pārstāvēja 12 sportisti. Dažiem no viņiem šīs bija pirmās „lielās” sacensības, kurās sportisti varēja pierādīt savas spējas, gūt nepieciešamo pieredzi, apzināties savu gribasspēku un cīņassparu. „Ippon” sportisti no Dobeles un Jaunbērzes, kopumā izcīnīja 13 godalgotas vietas – 2 zelta, 7 sudraba un 4 bronzas medaļas.

Par čempioniem kļuva – Rainers Mozulis un Jānis Apinis. Sudraba medaļas izcīnīja Ralfs Sola, Anastasija Bakaite, Haralds Ikvilds, Toms Lavskis, Raivis Inovoncems, Maksims Līvmanis. Bronzas medaļas ieguva Jānis Latvers, Niks Endziņš, Antons Maļavkins.

Klubu kopvērtējumā Dobeles karatē klubs „Ippon” izcīnīja 2.vietu, nedaudz atpaliekot no Rīgas sportistiem. Liels gods bija izcīnītās naudas balvas saņemšana no organizatoru puses, kas būs liels stimuls sportistiem arī turpmāk mērķtiecīgāk trenēties un sasniegt arvien labākus rezultātus. Iegūtie līdzekļi tiks izlietoti sportistu treniņu apstākļu uzlabošanai.