Dobeles novada karatistiem panākumi Baltijas karatē čempionātā Lietuvā!

Post date: Feb 27, 2018 9:10:28 AM

25.februārī Lietuvas pilsētā Panevežā notika XXIV Baltijas šotokan karatē čempionāts kurā piedalījās 350 sportistu, 30 karatē klubi no 5 valstīm – Lietuvas, Polijas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas. Latviju un Dobeles novadu pārstāvēja 5 karatē kluba „IPPON” sportisti - Anastasija Bakaite, Haralds Ikvilds, Rainers Mozulis, Sandris Krūmiņš un Marks Blumfelds.

Dobeles novada sportisti piedalījās kumite (cīņa ar pretinieku) disciplīnā, kur lielā konkurencē uzrādija sekojošus rezultātus:

Jaunbērznieks Marks Blumfelds 16 sportistu konkurencē izcīnīja 3 uzvaras, bet zaudēja finālcīņā un ieguva godalgoto 2 vietu. Jaunbērzniece Anastasija Bakaite 8 sportistu konkurencē izcīnīja 2 uzvaras, bet zaudēja finalcīņa un ieguva 2 vietu.

Dobelnieki Rainers Mozulis un Haralds Ikvilds startēja sacensību lielākajā kategorijā – 24 dalībnieki. Raineram divas uzvaras un zaudējums, kas kopvērtējuma deva 7 vietu, bet Haraldam 4 uzvaras, zaudējums finalcīņa un godalgotā 2 vieta.

Sandris Krūmiņš piedalījās pieaugušo kategorijā, kurā izcīnīja vienu uzvaru un vienreiz zaudēja, kopvērtējuma izcīnīta 3 vieta.