Karatē kluba “IPPON” sportisti veiksmīgi nokārto eksāmenus!

Post date: Jul 5, 2018 5:33:41 PM

21.jūnijā Mārupē un 22.jūnijā Dobelē notika kluba eksāmeni uz kimano tērpiem, kluba emblēmām un kārtējām jostām. Kopumā eksāmenu kārtoja 70 kluba sportisti un 67 sportisti eksāmenus veiksmīgi nokārtoja. Šogad eksāmena kārtošanas kārtība atšķīrās no iepriekšējiem gadiem ar to, ka lielāka uzmanība tika veltīta pašaizsardzības paņēmieniem un kata tehnikai.

Sportistiem eksāmenā bija jādemonstrē savu fizisko sagatavotību, katas (vingrinājumu kompleksi), kihon (bloki, sitieni ar rokām un kājām), kumite (cīņa ar pretinieku), pašaizsardzības paņēmieni. Šī gada eksāmenos liela uzmanība tika pievērsta sportista attieksmei pret treniņiem un treniņu apmeklējumiem.

Kopumā sportisti veiksmīgi tika galā ar eksāmeniem, iegūstot kimano tērpus, kluba emblēmas un kārtējās jostas.

Īpaši gribētos izcelt kluba sportistu Arti Apini, kurš veiksmīgi nokārtoja eksāmenu uz melno jostu – 1Danu! Uz šo lielo panākumu Artis mērķtiecīgi gāja 12 gadus, kārtīgi apmeklējot nodarbības, nodarbībās centīgi trenējoties un parādot savu karatista raksturu un cīņas sparu! Kluba sportisti un treneris Dmitrijs Varlamovs apsveic Arti ar šo lielo panākumu un novēl nezaudēt savu cīņas sparu un novēl veiksmi tālākajā studiju ceļā!

Liels paldies visiem sportistiem un sportistu vecākiem par pacietību, centību un uzrādītajiem rezultātiem eksāmenos un visas sezonas garumā!